Wie zijn wij

Wij zijn de wijkgemeente Diaconessenkerk, een van de wijkgemeenten van de Protestantse Gemeente Arnhem. Wij zijn een groep mensen, jong en oud, die met elkaar een open en gastvrije gemeente wil vormen, een herberg, voor zowel onze vaste gasten als voor toevallige voorbijgangers. Onze wijkgemeente wordt gekenmerkt door verscheidenheid aan visies en geloofsbelevingen. Wezenlijk voor de beleving van het gemeente-zijn is de wekelijkse dienst, waarin onze verbondenheid met elkaar en de expressie en de viering van Gods aanwezigheid centraal staat. Hier komen we op adem bij het Verhaal en bezinnen we ons op onze opdracht in de wereld. We zien het als onze opdracht en als uitdaging om in onze samenleving God blijvend ter sprake te brengen. We willen dat doen door de verhalen en het geloofsgoed van eeuwen steeds in de actuele situatie in te brengen als spiegel, als kritiek en als herkenning.